Masaż świecą

Masaż świecą jest to relaksacyjno – profilaktyczny masaż głęboko odprężający.

Masaż ten wykonany jest na ciepłym olejku wytopionym ze świecy do masażu, relaksuje ciało, odpręża zmęczone mięśnie, genialnie nawilża skórę.

Zapisując się na masaż masz możliwość wyboru dwóch wariantów tego masażu- 60 minutowy i 90 minutowy. W każdej z tych opcji masażowi poddane jest całe ciało- w opcji 90-cio minutowej dodane są ruchy bierne, oraz elementy rozciągania ciała, w tej wersji możemy również ustalić, czy jest potrzeba dodatkowego masażu np- stóp, lub twarzy i głowy.  Wersja 60-cio minutowa jest bardziej podstawowa- masowane jest również całe ciało, ale techniki są mniej urozmaicone.

Masaż ten zawsze zaczynam od przodu ciała. Czyli proszę Cię, żebyś położyła/ położył się na plecach, przykrywam Cie ręcznikiem i kocykiem, dla komfortu intymności i ciepła. Po kolei odkrywam części ciała podlegające masażowi. Rozpoczynam od pracy na nogach- stawy skokowy, piszczele, uda. Idąc masażem w górę ciała przechodzę do masażu brzucha i klatki piersiowej. Ostatnim etapem masażu przodu ciała jest opracowanie obręczy barkowej oraz rąk.

Po opracowaniu rąk proszę Cie, byś położył się na brzuchu, i ponownie rozpoczynam masaż od nóg, kończąc na masażu pleców, karku, barków. Cały czas mając na uwadze Twój komfort bycia osłoniętym ręcznikiem.

Jeśli wybierzesz masaż 90cio minutowy, możesz spodziewać się, że będę pracować ruchem Twoich kończyn- co to znaczy? Swoją ręką poprowadzę ruch, rozciągnę Twoją  rękę, lub nogę zgodnie z zakresem ruchów anatomicznych w Twoim ciele, wykonam kilka delikatnych obrotów w stawie, pracując odpowiednim ruchem – dźwignią, dotrę w głębsze napięcia, by je niwelować.

Masaż świecą to najlepszy wybór dla zmęczonego ciała, zatroskanej głowy, dla osób, którym tempo życia nie daje zbyt dużo możliwości wypoczynku, a potrzebują pełnego, zdrowego wypoczynku – w stosunkowo krótkim czasie.

Polecany jest również dla osób z przewlekle suchą skórą- jako dogłębne nawilżenie, warto przed zabiegiem- w domu, wykonać peeling ciała, dzięki czemu odżywienie skóry będzie bardziej efektywne.

Masaż świecą aromatyczną prócz fizycznego restartu, daje możliwość zmysłowego odpoczynku dzięki pięknym zapachom, relaksacyjnej muzyce oraz wykorzystanym technikom (klienci mówią na to „odlot” 😉 ).

masaą swiecą warszawa

Świece na których pracuję (Ma Bougie) to najlepsza marka na polskim rynku. Oferuje produkty naturalne.

Ich świece są wykonane głównie z oleju kokosowego, kiełków soi i wosku pszczelego. Nie zawierają parafiny. Po rozpuszczeniu, świeca zmienia się w olejek do zmysłowego masażu ciała, pozostawia skórę nawilżoną, sprężystą, gładką w dotyku.

świece do masażu
Masaż świecą nauturalną

Obecnie mam do wyboru dwa rodzaje świec, do masażu świecą:

  • „Orientalny”– intensywny, korzenny, ciężki, męski zapach oraz
  • „Jabłko w Karmelu”– ciepły, kremowy, jesienny, subtelny.

Zamów masaż świecą
tel. 503 056 309