Magda masuje to ja.

Magda masuje to przestrzeń, w której dzielę się swoją pasją, jaką jest masaż.
Masuję od wielu lat. Oferuję masaż w Warszawie w kilku gabinetach oraz w firmach.

Magdalena Marzec masażystka

Jestem masażystką z wieloletnią praktyką.

Nazywam się Magdalena Marzec. Ukończyłam dwuletnią medyczną szkołę masażu, zakończoną tytułem Technika Masażysty ( CEMES Carolina Medical Center). Prócz tego ukończyłam liczne kursy, pozwalające mi rozwijać umiejętności. Z zainteresowania ukończyłam również dwuletnią szkołę kosmetyczną ( praca z zabiegami na twarzy, oraz z ciałem) z tytułem Technik Usług Kosmetycznych.

Pracowałam jako masażystka w wielu gabinetach SPA oraz Rehabilitacji. Obecnie poza prywatnym gabinetem w centrum Warszawy (RESET) pracuje w przychodni medyczno-rehabilitacyjnej RENORT Słuchając Ciała, współpracuje z Banasiński.pl, oraz z Mobilemed (masaże biurowe).

Masaż jest dla mnie czymś więcej niż pracą z tkankami. Swoje techniki zawdzięczam wspomnianym kursom, doświadczeniu w pracy z ciałem, ale przede wszystkim swojej intuicji oraz czuciu ciała.

Magda masuje - moja misja

Pracując masażem kieruję się przede wszystkim niesieniem dobra, odpoczynku, regeneracji – fizycznej (mięśnie, skóra, powięź, stawy) jak i psychicznej (wyciszenie, spokój, chwila dla Ciebie, stan medytacyjny).

Magda Masuje masażystka

Zadbaj o siebie! Idź na masaż!

Psychosomatyka już dawno dała nam liczne dowody na to, że to co dookoła nas, to i w ciele i w głowie. Ile razy bolała Cię głowa z napięcia? A plecy, bo praca zmusza cie do długich godzin za biurkiem? Czy Twój kark nie jest zbyt twardy, a zęby zaciśnięte, bo wszędzie musisz się śpieszyć, być najszybszym, najlepszym i bezawaryjnym? Dzisiejsza codzienność nie daje nam zbyt zdrowych warunków do życia.

Spróbuj to zauważyć i zadbaj o siebie. Korzystaj z aktywności na świeżym powietrzu, ćwiczeń oddechowych oraz usprawniających- joga, pilates, stretching, zdrowy kręgosłup, spaceruj, jeśli możesz uprawiaj jogging, znajdź chwile na wyciszenie- medytacja, masaże, trening autogenny Schultza, skanowanie ciała.

Przychodząc do mnie na masaż, możesz liczyć, że zaczniemy prace od podstaw, ponieważ, tylko w spokojnym i odprężonym ciele krąży zdrowie, tętni energia a w zdystansowanej, wyciszonej głowie powstają konstruktywne pomysły.